Kozyatağı Halı Yıkama 0216 397 32 52

Kozyatağı Halı Yıkama

Kozyatağı Halı Yıkama   0216 397 32 52

Halı yıkama neden gerekli


Özellikle havaların soğumasının hemen ardından evin tabanına serdiğiniz halılarınız üzerinde gerek aile bireyleriniz gerekse gelen misafirler gezinmektedir. Hava şartları nedeniyle çevrede oluşan toz zerrecikleri, ev temizliği sırasında elektrikli süpürgenin havalandırma yerinden gelen hava ile etrafa saçılan tozlar yeniden halının yüzeyine inebilmektedir. Ayrıca halı üzerine dökülebilecek her türlü gıda veya madde halılarınızın kirlenmesine neden olabilir. Halılarınızı kirlenme derecesine göre belirli periyodlarda yıkatmanız doğru olacaktır. Evinizde küçük çocuğunuz, astım hastası veya hamile bir bayanın olmasında çok daha dikkat edilmesi gereken halı temizliği zamanında yapılmadığı takdirde ileride sağlık problemlerine yol açabilecektir.

Otomatik makinede halım temizlenir mi?


Elde yıkadığınızda yapmış olacağınız temizlik yalnızca yüzeysel bir temizlik olacaktır. Halılarınızın türü ne olursa olsun ve halılarınızı nerede kullanıyor olursanız olun otomatik makinelerde derinlemesine bir yıkama ile halılarınızın en dipte bulunan kirlerin bile temizlenmesi sağlanacaktır.


Otomatik makinede halı nasıl yıkanır


Yalnızca tek bir makineye bağlı kalınmadan yıkama işlemi sırasında her aşmada farklı bir makineye yerleştirilen halılarınız profesyonel bir yıkama hizmetini almanızı sağlamaktadır. İlk olarak toz alma makinesine yerleştirilen halılarınızın tozunun alınmasının hemen ardından yıkama makinesine alınmaktadır. Yıkama işleminin başladığı bu makinede bol su ve özel halı yıkama şampuanı ile halınızın tümüne yayılan çoklu fırçalar ile halınızın her karesi aynı anda yıkanmaktadır. En güvenilir ve en sağlıklı halı şampuanı ile yıkanan halılarınız antialerjik olmakla birlikte aktif köpük teknolojisinde halılarınızın en dibine çöken kir ve tozlardan eser kalmayacaktır. Temizleme esnasında defalarca makinede yıkanan halılarınızın yıkama suyu kirli sudan temiz suya dönene kadar temizleme işlemine devam edilmektedir. Temizlendiğinden emin olunan halılarınız sıkma makinesine alınarak suyunun makine tarafından bu makine yardımı ile alınması sağlanır. Yıkama işleminde son aşama olan kurutma işlemini de özel klimalı kurutma odalarında gerçekleştiren firmamız profesyonel bir hizmet sonrası tertemiz bir şekilde halılarınızın teslim edilmesini sağlayacaktır.

Halıda ki inatçı lekeler çıkar mı?


En inatçı lekeleri dahi ERA 111 halı şampuanı ile sizlere çıkarma garantisi veriyoruz. Özelliği ile bol köpük veren yıkanma esnasında lekelere derinlemesine etki eden etken madde lekelerin tamamı ile çıkmasına yardımcı olacaktır. Leke düşmanı olarak görebileceğiniz halı şampuanı çay, kahve, yemek ve yağ lekeleri ve daha pek çok leke üzerinde hızlı ve etkin sonuçlar alınmasını sağlayacaktır. Ayrıca hoş kokusu ile halılarınızı kullanırken evinizde oda parfümü kullanılmış gibi bir hava yaratmış olacaksınız. Özelliği itibariyle halılarınızın renklerinin de korunmasını sağlayan şampuan halınızın çok daha renkli ve canlı görünmesine olanak sağlayacaktır.

Bostancı halı yıkama hizmetinden nasıl faydalanabilirim


Hizmetlerimizden faydalanmak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizler de müşteri danışmanlarımız ile iletişime geçerek aklınıza takılan tüm sorularınızın yanıtını bulabilir ve sipariş kaydı bırakabilirsiniz. Hiç yorulmayacağınız ve hiçbir zahmete girmeyeceğiniz hizmetlerimizden faydalanmak için müşteri danışmanlarımıza adres ve iletişim bilgilerinizi bırakmanız yeterli olacaktır. Servis departmanımıza aktarılan sipariş bilgilerinizle personellerimiz adresinize gelerek halılarınızı evinizden alacaktır. Halılarınızın alınmasının ardından2 veya 3 gün içerisinde yıkanma sonrası kurumasının ardından son bir kontrolden geçirilerek paketlenen halılarınız yine servis personellerimiz tarafından adresinize itina ile teslim edilecektir.


Neden Bostancı halı yıkama firmasını tercih etmeliyim?


Halı yıkama konusunda gerekli eğitimleri almış personellerimizin yanı sıra profesyonel bir hizmeti almak ve tertemiz halılara kavuşmanın artık hayal olmadığını görmeniz için Bostancı halı yıkama firmamızı tercih edebilirsiniz. Farkımızı fark edeceğiniz hizmetlerimizde diğer firmalar gibi halılarınızı yere sererek ve dışarıda açık havada kurutmuyor tamamen profesyonel bir hizmet anlayışında yıkama işlemini otomatik makineler ve özel kurutma odasında gerçekleştiriyoruz. Sizler için her detayı ayrıntılarıyla düşünen firmamız güvenle tertemiz bir halım olsun diyenlerin tek adresi olmaya aralıksız devam etmektedir. Ayrıca hizmet faaliyetlerinde yılın tüm gününe yayılan hizmetlerimizden dilediğiniz zaman faydalanabileceğiniz gibi siparişlerinizi 08.00 ve 21.00 saatleri arasında bırakabilirsiniz. Ekonomik fiyatları ile de bütçenizi zorlamayan firmamız her anlamda tasarruf sağlamanıza yardımcı olacak.


Hizmet bedelini ne zaman ödemem gerekiyor

Tıkla Ara!