Kadıköy Halı Yıkama 0216 397 32 52

Kadıköy Halı Yıkama


Kadıköy Halı Yıkama   0216 397 32 52
Kadıköy halı yıkama semtin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte bir kalitede hizmet vererek halı yıkama yükünden sizleri kolaylıkla kurtarmaktadır. Semte adını duyuran firmamız en kaliteli hizmetlerinde profesyonelliğin getirdiği hizmet anlayışıyla sizlere hizmet vermektedir.


İstanbul gibi büyük bir şehrin her ilçesinde görmeye alışacağınız yüksek katlı binalar Kadıköy’de de fazlasıyla mevcuttur. Mimari yapının nüfus oranının artmasına paralele olarak dikey yönde gelişme göstermesi çok katlı binalarda ikamet edenlerin halı temizliğinde bir halı yıkama firmasına daha çok ihtiyaç duyduğu söylenebilmektedir. Bu noktada tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren firmamız tertemiz halılara kavuşmanın artık hayal olmadığnı sizlere gösterekcek. Yılın dört mevsimi hizmetlerine kesintisiz olarak devam eden firmamız faaliyet gösterdiği halı yıkama hizmet alanında en uygun fiyat avantajlarıyla her açıdan tasarruf sağlamanıza da yardımcı olmaktadır. Sektörün önde gelen firması olarak hizmet veren Kadıköy halı yıkama semtin tüm halı yıkama ihtiyaçlarını yılların verdiği bilgi birikimi, artan müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte bir hizmet anlayışı ile teknoloji harikası makineler eşliğinde verilmektedır

 lekeler geçer mi? 


Halılarınızın türü ne olursa olsun her türlü lekeyi kullandığımız özel halı şampuanının aktif köpük formülasyonu sayesinde kolaylıkla geçirebiliyoruz. Salonunuzda veya mutfağınızda kullandığınız halılarınız yer yer leke oluşturacak maddelerle temas ettiğinde halınız temiz olsa bile kirli gibi görünerek kötü bir görüntü oluşturmaktadır. Ev dekorasyonunda estetik bir açıdan bakıldığında halılarınızı yenileriyle değiştirerek masrafa girmek yerine firmamız ayrıcalığın da yıkanmasını sağlayarak geçmeyeceğini düşündüğünüz lekelerin bile kaybolmasını ve yeni gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Tıkla Ara!