Hakkımızda

Hakkımızda

  • Erenköy Halı Yıkama Fabrikası


    Erenköy halı yıkama
     firması olarak tavsiyemiz şu yöndedir, günümüz şartlarında halılarınızı temizletmenin en kolay ve en hijyenik yolu pratik halı yıkama sistemleri olan halı yıkama fabrikalarıdır. Firmamızda ki otomatlar sayesinde halılarınızın el değmeden yıkanır ve kullandığımız özel halı şampuanlarımız sayesinde halılarınız üzerinde tahriş, deformasyon gibi izler olmaz.

    Bizim işimiz profesyonelce halı yıkama ve işimizi severek yapıyoruz, bu anlamda ekibimiz ile desteklediğimiz müşteri memnuniyeti politikamız ile hiç bir müşterimizden olumsuz yönde eleştiri almadık, tamamiyle kalite politikasına uymaktayız.

    Kullandığımız tüm ekipmanlarımız CE belgesi olup dünya standartlarında kullanımına izin verilen makinalardan oluşmaktadır yine aynı şekilde her halı türüne ayrı ayrı kullanılan halı şampuanları özenle ve titizlikle tüm test aşamalarından geçen bitki özlü şampuanlardan oluşmaktadır. Hijyen hususunda dikkat ettiğimiz diğer konu ise halı fırçalarıdır, her 6 ayda değişmesi gereken halı yıkama fırçaları özenle dikkate alınarak değişimi sağlanmaktadır.

Fab telefon : 0 216 397 32 52

Gsm : 0 543 599 22 62

Tıkla Ara!