Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz? 
Firmamız 2015 yılında kurulmuş Olan Erenköy Halı Yıkama. Halı Yıkama olarak başlamış ve halen devam etmektedir. Halı yıkama sektöründe 2010 den beri hizmet veren firmamız bu sektörde de başarısını perçinleyerek ilerlemekte ve bu sektörde İstanbul'un önde gelen isimlerinden bir tanesidir. Kurutma sistemi 5000 m2 halı alabilecek kapasiteye sahiptir. Kurutma işlemini azami 5 saat içinde gerçekleştirilir. Firmamız yılların deneyimlerine sahip eğitimli uzman personel yapısından oluşmaktadır. Müşterilerimizin adreslerinden araçlarımızla halılarınız alınarak özenle temizlik işlemi gerçekleştirildikten sonra yine adrese teslim edilir. Firmamız güleryüz, dürüstlük ve kaliteli hizmeti prensip edinmiştir. Herhangi bir rahatsızlık olmayacağını ve % 100 müşteri memnuniyeti sağlamayı garanti eder.

VİZYONUMUZ

Kısa ve uzun dönemli temizlik sektöründe ekonomik karlılık yaratarak en fazla müşteriye sahip şirket olmak.

MİSYONUMUZ

 Halı Yıkama sektöründe tüketicinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda rekabetçi , yenilikçi ve kaliteli çözümler üretmektir.

Tüm eylemlerimizde herkese örnek olmak, dayanışma ve dürüstlük esastır. Başarmak için katılımcı yönetim anlayışı ve takım çalışması esastır. Kalite ve verimliliğimizin temeli çalışanlarımızdır.En iyi bildiğimiz işe bağlı kalarak, tecrübelerimizi yeni ve özgün fikirlerle zenginleştirerek yolumuza devam edeceğiz.


Tıkla Ara!