Göztepe Halı Yıkama 0216 397 32 52

Göztepe Halı Yıkama

 • GÖZTEPE HALI YIKAMA   0216 397 32 52                                                                                                                                             

  Göztepe halı yıkama fabrikamız siz değerli müşterilerine otomatik makinelerle ve özel şampuanlarla halılarınızı tertemiz özenle yıkıyoruz, İstanbul Göztepe ilçesinde tavsiye edilen halı yıkama ve temizlik firması olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

  Göztepe el dokuma halı yıkama: Halı yıkama sektöründe lider İstanbul halı yıkama fabrikamız Göztepe el dokuma halı temizliği konusunda hizmet vermektedir.

  Göztepe step halı yıkama : Step halı temizliği için güvenilir firmamız, özenle Göztepe ilçesinde step halı yıkama hizmeti sunmaktadır.

  Göztepe stor perde yıkama : Fabrikamız Göztepe ilçesinde stor perde yıkama hizmeti sunan kurumsal bir firmadır. Perde yıkama hizmeti için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  Göztepe zebra perde yıkama : Firmamız perdelerinizi yerinden kendi sökerek Göztepe ilçesinde zebra perde yıkama hizmeti veren lider firmadır.

  Göztepe ilçesi halı temizliği hususunda fabrikamız ile iletişim kurarak halılarınızı, perdelerinizi, el dokuma halılarınızı, step halılarınızı güvenle yıkatabilirsiniz.

  Göztepe halı yıkama merkezi –> Hemen iletişim 

     Fabrika Tel: 0216 397 32 52

      Gsm Num:  0543 599 22 62

Tıkla Ara!