Fikirtepe Halı Yıkama

Fikirtepe Halı Yıkama


Fikirtepe Halı Yıkama  0216 397 32 52

Fikirtepe halı yıkama, kadıköy ilçesinin bir semti olan Fikirtepe pek çok kişinin yaşam alanı olarak tercih ettiği ve iş potansiyelini yükselttiği yerlerden biridir. Hizmet sektörüne duyulan ihtyiacın her geçen gün arttğı günümüzde Fikirtepe sakinlerinin faydalanabileceği bir hizmeti sunan Fikirtepe halı yıkama halılarınızı güvenle temizleteceğiniz bir hizmeti sizlere sağlamaktadır. Kaliteli bir hizmet anlayışında sektörde faaliyet gösteren tüm firmaları geride bırakan firmamız en kaliteli ve güvenilir halı yıkama hizmetini en hızlı şekilde sizlere sunmaktadır.

Yılların verdiği iş tecrübesi ve deneyimi ile halılarınızın itina ile yıkanarak temizlenmesini sağlayan firmamız hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmalarına sizler için aralıksız devam etmektedir. Halılarınıza gösterdiğiniz özenden fazlasını bulacağınız firmamızda itina ile yıkanan halılarınız teknolojinin son harikası otomatik makinelerde yıkanarak temizlenmektedir. Eski usül halı yıkama yöntemlerini geride bırakarak sizlere tamamı ile profesyonel bir anlayışla hizmet veren firmamız memnun kalacağınız bir hizmetle yüzünüzü güldürecek. Sektörde profesyonel bir hizmetin sağlanması için geliştirilen otomatik makineler halıların tertemiz bir şekilde yıkanarak temizlenmesine olanak sağlamaktadır. Artık halılarınızı zor şartlar altında evde yıkamanıza veya bilmediğiniz bir firmada temizlendiğinden emin olmadığınız endişeyle karşılaşmanıza bir son veriyoruz.

Semt sakinlerinin tüm halı yıkama ihtiyaçlarına çözüm ortağı olarak hizmet veren Fikirtepe halı yıkama en kaliteli ve güvenilir hizmetlerinde gerek evinizin gerekse iş yerinizin halılarını tertemiz kullanımlarınıza sunmaktadır. Beklentilerinizin de üstünde bir hizmet kalitesiyle güvenle halılarınızı yaşam alanlarınıza serebileceksiniz. Halı yıkamaya dair tüm soru ve sorunlarınızı konusunda uzman personellerimiz eşliğinde çözüme kavuşturuyoruz. Bir halı yıkama firmasından beklentilerinizin de üstünde alacağınız hizmet sonrası memnuniyetinizi kalıcı hale getirebilir ve süregelen bir periyodda hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Halı yıkama neden gerekli ?

Kış boyu yaşam alanlarınızda hem ısınma ihtiyacınızı giderdiğiniz halılarınızı bir koruma kalkanı olarak kullanıyor hem de evinizin dekoruna renk ve model seçeneklerinde katkı sağlıyorsunuz. Yaşam alanlarınızda kullanımlarınıza bağlı olarak evsel tozlar ve çevresel tozlar zamanla ne kadar temizlesenizde halı diplerine doğru inmekte ve hem halınını kötü bir görüntü yatmasına hem de sağlıksız koşullarda halılarınızı kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Öncelikle yaşam alanlarınızı her anlamda hijyenik ve sağlıklı tutmak için yıkatmanız gerekn halılarınız temizliğiyle mekanın dekorasyonuna şık ve estetik bir de görünüm kazandıracaktır. Bu ve buna benzer nedenlerle halılarınızı düzenli periyodlarda yıkatmanız önem arz edecektir.

Halıları ne sıklıkta yıkat malıyım ?

Yaşam alanlarınıza göre halılarınızı yıkatma sıklığı da değişecektir. Bir evde kullanılan halılar ile iş yerinde kullanılan halıların kirlenme oranı birbirinden farklı olacaktır. Bu nedenle evlerinizde kullandığınız hlaılarınızı yılda bir kez yıkatırken iş yerinde kullandığınız halıalrınızı yılda en az 2 veya 3 kez belirli zaman aralıklarında yıkatmanız doğru olacaktır.

Halıları yalnızca yaz ayların da mı yıkatabiliriz ?

Profesyonel bir hizmeti sunduğumuz Fikirtepe halı yıkama firmamızda halılarınızı dilediğiniz zaman yıkatabilirsiniz. Halı yıkama sezonunun açıldığı yaz aylarında hizmet veren firmaları geride bırakarak en kaliteli hizmet çerçevesinde ihtiyacınız olduğu her an hizmetlerimizden faydalanmanızı sağlayan firmamız yılın dört mevsimi sizlere kesintisiz bir hizmeti sağlamaktadır. Kış ortasında halınıza dökülen çay veya kahve lekesini çıkarmak için artık zahmete girmeyecek, halılarınızın üzerine başka bir sergi sererek halılarınızı kamufle etmeyecek ya da halılarınızı değiştirmeyi düşünmeyeceksiniz. Firmamızla iletişime geçmenizle faydalanabileceğiniz hizmetlerimizde halınızdaki lekeleri de çıkarma garantisiyle sizlere kaliteli ve en hızlı hizmeti sağlıyoruz.

Uğraşıp çıkarmadığım halımdaki lekeler nasıl çıkar ?

Ne kadar uğraşsanızda halınızdaki lekeleri çıkaramıyorsanız artık leke problemlerinizi bizimle çözüme kavuşturacaksınız. Halı yıkama için tercih ettiğimiz Era 111 halı şampuanı ile halınızda lekeden eser kalmayacak. Halı yıkama için organik ürün olarak tercih edilen şampuan içeriğinde bulunan boraks katlısı lekeler üzerinde güçlü bir etki yaratarak lekelerin tamamı ile ortadan kaybolmasına yardımcı olmaktadır. Halınızda oluşabilecek toz zerrecikleri ve buna bağlı olarak uygun ortamda artam bakterilerin üremesini durdurarak dipten yüzeye halılarınızın temizlenmesini sağlayan halı şampuanı aynı zamanda gözle görülecek bir etkiyle halılarınızın türü ne olursa olsun renklerinin daha canlı ve parlak görünmesine katkı sağlayacaktır. İlk yıkamada bile fark edeceğiniz renk ve canlılıkta yaşam alanlarınıza ferah bir görünüm kazandıracak ve tertemiz halılarınızı güvenle lekesiz bir şekilde kullanabileceksiniz.

Fikirtepe halı yıkama hizmetlerinden faydalanmak için ne yapmam gerekiyor

İhtiyaçlarınıza uygun olarak hizmetlerimizden faydalanmak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Müşteri danışmanlarımıza bırakacağınız sipariş bilgilerinizin hemen ardından servis personelelrimize iletilen sipariş kaydınızla personellerimiz kapınıza kadar gelerek halılarınızı adresinizden almaktadır. Halıların tertemiz bir şekilde nezih bir ortamda işlemlerden geçerek yıkanmasının ardından kurumasıyla birlikte paketlenen halılarınız kontrolü sağlandıktan sonra yine personellerimiz tarafından adresinize teslim edilecektir. Hiçbir zahmete girmeden bırakacağınız sipariş kaydı ile hizmet yoğunluğuna bağlı olarak halıalrınz en geç 3 veya 4 gün içerisinde adresinize tertemizo larak ulaştırılacaktır.

Halı yıkama hizmeti için ücret ne kadar ödüyorum ?

Diğer firmalar genellikle halı başına bir fiyat belirlemektedir. Ancak sabit olan bu fiyatla metrekaresi küçük olan halılarınız için bütçenizden fazla para ödemiş olursunuz. Bunun önüne geçilmesi adına metrekare birim fiyatı belirleyerek ücret politikası izleyen firmamıza halılarınızın metrekaresi kadar ücret ödemektesiniz. Bu sayede bütçenizden de tasarruf etmiş olursunuz.

Halı yıkama ücretini firmamıza mı yapmam gerekiyor?

Halı yıkama hizmet bedeli için ayrıca firmamıza gelmenize gerek yoktur. Müşteri memnuniyetinde bir hizmeti sizlere sağlayan firmamız hizmet bedelini servis personellerimizin tahsil edeceği bir sistemle gerçekleştirmektedir. Halılarınızın yıkanarak tertemiz bir şekilde adresinize gelmesinin hemen ardından servis personellerimize ödendi makbuzu karşılığı halı yıkama hizmet bedelini ödeyebilirsiniz. Ödeme kolaylığı da bulabileceğiniz firmamızda ister kapıda nakit olarak isterseniz de kredi kartı ile ödeme yapma şansına sahipsiniz.

Firmanızdan temizlenerek gelen halılarımız birkaç gün havalandırmam gerekir mi?

Fikirtepe halı yıkama firmamız tarafından profesyonel olarak otomatik makinelerde yıkanan halılarınız özel klimalı odalarda toz ve nemden uzak bir şekilde hızlıca kurutulmaktadır. Tüm kontrolleri de gerçekleştirilerek paketlenen halılarınız için eve teslimi sonrası halılarınızı havalandırmanıza gerek yoktur. İster paketinden çıkararak halılarınızı hemen kullanabilir isterseniz de gelecek kışa kullanmak üzere halılarınızı paketinden çıkarmadan saklayabilirsiniz.

Fikirtepe sakinlerinin ihtiyaçlarına sunduğumuz en kaliteli ve güvenilir temizlikte bir hizmet için sizler de firmamızı arayabilirsiniz. Sektörün önde gelen bir firması olarak rakiplerini müşteri memnuniyetiyle geride bırakan firmamız en hızlı hizmetle de halılarınız özel halı şampuanından faydalanarak temizlemektedir. Her aşamasında ayrı bir makineden ve işlemden geçen halıalrınızın temizliğine güvenebilirsiniz.

Halılarınızı ilk yıkama sonrasında bile tertemiz bulabileceksiniz. Fikirtepe halı yıkama farkı ile gönül rahatlığı ile alacağınız hizmetin keyfini ve rahatlığını yaşayabileceksiniz. Halı yıkamanın getirdiği zor ve zahmetli işlemleri otomatik makinelerle pratik hale getiren firmamız halı yıkama hizmetlerinde rahatlığın tek adresi olacak. Yorulmayacağınız ve her açıdan tasarruf sağlayacağınız hizmetlerimizde sizler de firmamızı tercih edin rahat edin. Sağlığınıza güvenle yaşam alanlarınızda kullanacağınız halılarınız tünü ne olursa olsun temizliği, parlaklığı ve renklerindek icanlılığı ile göz kamaştıracak.

Firma Firmamız Fikirtepe bölgesine en geç 2 saat içerisinde servis sağlamaktayız.

Fabrika: 0 216 397 32 52


Sipariş Hattı:0543 599 2262

Tıkla Ara!